Ponúkame Vám zmenu,
ktorú práve hľadáte

Ste baník, stolár, murár, skladník, automechanik, zámočník, operátor stroja či operátor výroby a chcete ZMENU?

ZMENU, ktorá Vám zaistí stále pracovné príležitosti a slušné finančné ohodnotenie ?
Sme firma rodinného typu a viac ako 40 rokov úspešne poskytujeme zváračské kurzy, o ktoré je dnes mimoriadny záujem. Aj pre vás máme pripravenú ponuku kurzov a následnú možnosť pracovného miesta.

Pozrite si ponuku kurzov

Zavolajte nám!

Radi Vám poskytneme podrobné informácie...

Staňte sa zváračom

v našej firme rodinného typu, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností
home_builder_iconbox_1

Kurzy sú časovo nenáročné

Základné kurzy zvárania trvajú od 1 do 5 týždňov, prípravné kurzy pre úradné skúšky trvajú 5 týždňov. Prebiehajú v podmienkach s profesionálnym vybavením učební a školiacich priestorov s možnosťou stravovania.
home_builder_iconbox_2

Kurzy otvárajú priestor pre kariérny rast

Na zvýšenie kvalifikácie nepotrebujete žiadne peniaze, pretože v prípade evidencie na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny je v rámci projektov REPAS, prípadne REPAS+ do 29 r. veku možnosť využiť financovanie ZDARMA.
home_builder_iconbox_3

Kurzy sú certifikované

Absolvovaním kurzu získate kvalifikačný doklad zvárača - zváračský preukaz, príp. zváračské oprávnenie. Okrem praktických vedomostí je naše vzdelávanie zamerané aj na široké poznatky teoretických vedomostí z oblastí zváračských technológií a materiálov.
home_builder_iconbox_4

Kurzy vieme poskytnúť zadarmo

V prípade, že nie ste na úrade práce a máte záujem o kvalifikáciu zvárača, jej financovanie a cenu je pre nás možné odpracovať na našich projektoch resp. projektoch našich obchodných partnerov v SR i EÚ.

Navštívte
nás osobne

Svoje skúsenosti chceme odovzdať tým záujemcom, ktorí si chcú zvýšiť kvalifikáciu alebo rekvalifikáciou získať novú pozíciu na trhu práce. Pevne veríme a vieme, že Vás naše kurzy zvárania maximálne pripravia, a budete si môcť vyberať z pracovných ponúk, ktoré Vám zabezpečíme!

Sme pripravení pomôcť vám vybrať správny kurz, zabezpečiť jeho financovanie a zamestnať sa!

Viac informácií o ponúkaných kurzoch